1

O projektu ČSOB Panorama

Vážení klienti, vážení čtenáři,

dovolte mi, abych vám představil magazín ČSOB Panorama, kde vám chceme pravidelně nabízet to nejlepší a nejzajímavější ze světa bankovnictví, pojištění, exportu a byznysu vůbec. Je připravený na míru vám, představitelům úspěšných českých firem, a díky tomu, alespoň doufám, by měl být pro vás také maximálně užitečný.

Víme, že váš čas je cenný a každý den se vás o něj snaží obrat desítky různých podnětů, a proto jsme se rozhodli pro maximální úspornost. Budeme usilovat o přesnost a konkrétnost v nabízených tématech a upozorňovat na nastupující trendy a novinky z oborů, v nichž se váš svět a svět ČSOB pravidelně potkávají.

Budu rád, když nám napíšete na email panorama@csob.cz, jak se Vám ČSOB Panorama líbí, o jakých tématech byste si chtěli přečíst a co bychom měli udělat, aby pro vás ČSOB Panorama byla ještě užitečnější.

Přeji vám inspirativní čtení a hezký den
Marek Loula

O projektu

ČSOB Panorama je internetový magazín pro firemní a korporátní klienty ČSOB. Vydává: Československá obchodní banka, a.s., Korporátní bankovnictví, Radlická 333/150, 150 57 Praha 5.  Šéfredaktor: Mgr. Jiří Coufal | email: panorama@csob.cz